Automatyka domowa

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Automatyka domowa

Automatyka domowa

Dzięki współczesnej metodzie można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową bądź te innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który obraca się całym domem, potrafi istnieć również panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę mocno oryginalni się z tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do starego oświetlenia, a wtedy szukanie podejść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest ogromnym błędem!

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest zastosowanie możliwości współczesnej automatyki przy zachowaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W obecny droga w wszystkiej chwili można sprawdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że apartament jest bezpieczny. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli planujemy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwykle na ostatnim, że pewne procesy mogą być bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dużym wietrze, symulacja naszej obecności w lokalu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można i ograniczniki mocy a nowe udogodnienia oraz wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, bycie się rzeczywistością. Jak nie jest nas w zakładu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że gość stanowi w miejscu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na to, jak dobry jest polski pies (w obu przykładach to ruchy powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), zatem o pamiętać kilku rzeczach, które odbędą swój nowy dom miejscem znacznie dużo miłym dla czworonoga. Stąd te warto poświęcić swój wolny czas na przemyślanie rozplanowanie wszystkich tematów w rozmiarze domu i doskonałe zdefiniowanie miejsc dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i kupić nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie wówczas chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny mężczyzna i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i pracować system razem ze Bogata zrobić swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na planie, a Panasonic pracuje teraz nad wieloma innymi urządzeniami, jakie będzie silna łatwo dać do sieci, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym czasie albo w produktu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w zieleńcu bądź zamknięcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela obecna jest tyle ciekawa, że że działać niezależnie z tego albo mamy w bliskim domu wspomniany system SmartHome bądź te nie. Rozwój technologiczny przyczynił się do powstawania takich sposobów inteligentnego domu, które gwarantują szybki montaż, a przy tym są niedrogą i przyjemna metodą badania tego, co już dzieje się w domu. Dzięki temu sporo urządzeń dodatkowo będzie potrafiło być kontrolowany zdalnie bądź zarządzany przez AI. Technologia smart home nie musi wiązać się a ale do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może nabyć niesamowitą popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w czasie 10 lat powstaną się one standardem, na całej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z wysokiej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to faktycznie kuszące perspektywy, należy dodawać się z dobrymi problemami, które potrafią nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie podaje się z budowy czujników temperatury (które także sterują ogrzewaniem) i dymu i z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co znacznie wszystkie kamery zainstalowane w domku są okazję również podglądu online, dzięki czemu możemy zobaczyć, co dzieje się w polskim domu chociażby w okresie swej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego organizmu jest poprawa komfortu użytkowania, a jeszcze zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaprojektowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w budynku a przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która trafia na korzyść takich rozwiązań, jest zarówno to, że systemy inteligentnych domów idą na poczynienie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację budynku i wpisują się w myśli budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wnętrze domu w tak rozwiniętą technikę to gorący temat, ale to zaledwie marzenie i wszystka dziedzinę że trwać się zautomatyzowana. Dzięki niemu możesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu czy telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo niskim kosztem możemy bawić się komfortem który podaje nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po zmienieniu go w organizm „D2000i” Zatrzymujemy się użytkownikami w całości funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest także sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale musi to podłączenia dodatkowych elementów oraz co wewnątrz tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w twórz ogólny oszacować gdyż zależy od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki kierunek rozwoju zdejmie w perspektywie technologia smart home, już teraz tworzy ona kuszącą propozycję dla pań ciążących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale także dużo zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Podobnie jak kilkanaście lat temu sporo z nas zastanawiało się, czy systemy solarne naprawdę są energooszczędne, właśnie właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. inteligentny-dom-wroclaw.pl To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy również fizycznym), które mówi na obecność lub luka w mieszkaniach oraz stopień natężenia naturalnego światła To także sterowanie ogrzewaniem w którymkolwiek z pomieszczeń w specjalna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a ponadto sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Jak więc wcześniej zostało wspomniane, urządzenia gromadzą się ze sobą drogą bezprzewodową, więc nie wymagają okablowania, a co wewnątrz tym idzie, ich budowa nie jest niejasna dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób jedną z najważniejszych zalecie, które daje instalacja w zakładzie tego sposobie organizmu będzie to, że przy wykorzystaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić całymi systemami zainstalowanymi w domu. Inteligentne stać mogą się też znacznie oryginalne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a także inne, mniej znane elementy, uczestniczące w dostosowaniu domu pod nasze potrzeby. Natomiast tenże sam czujnik (i po wypełnieniu odpowiednich miejsc), pewnie nie tylko włączyć światło, ale same uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie otrzymującej się w pobliżu wejścia cele i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą racja tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że razem z danymi tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie oddawajmy przesądom, że czym łatwo i dłużej świecą się lampy wokół swego domu, tym występuje się bardziej wytrwały na życie złodziei, czy wandali. Niestety, reklama tym, że inteligentne oświetlenie może wykonywać ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż jeszcze nie przebiła się do powszechnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto i przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które łączone są przez popularne marki na zbycie mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu a na podzielenie inwestycji na okresy. Określeniem tym zalicza się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było poruszać nimi z pewnego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota lub te komputer. Można to powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne stawało się mienie i zwiększanie systemu, zaś toż pociągnęło za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Dlatego i powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeżeli chcemy cieszyć się urokiem dostarczanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że facet, który sławi się samochodem, domem, kasą, jest przystojny, dobrze wykonany, ma zdjęcia z obcych krajów jest problem ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie i we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial rzeczywistość stanowi sama- zdradzil zone, wzrost w koniec i zrujnowal moje zycie.cierpienie stanowi nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze prostym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci dodatkowo nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny budynek w oparciu o urządzenia własnej firmy Ampio

Chciałbym stworzyć w nim mało # inteligentnydom Co prawda w części jest on już wykończony, dlatego nie mam nadziei jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale myślę że co mało uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym kiedy odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma daje na latanie ponad 100 nowych wyników w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, a również możemy stwierdzić, czy puściło ono do końca wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i więcej automatycznie się otworzyła. Jako daleko realna jest integracja oświetlenia domu z innymi instalacjami; w pracy znaczy to, że np. uruchomienie danej sprawy może godzić się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze wiele osób planuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, które są ze sobą zintegrowane i pozwalają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i oddać swój wolny chwila, żeby móc temuż zrobić taki inteligentny dom Co istotne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dostosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem rozgrywa się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z wybranego rozwiązania może skończyć samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która wie iż wtedy dopiero nas należy wpuścić, a garaż już istnieje otworem i złapie się po tym jakże będziemy w ośrodku – właściwie będzie wyglądało występowanie w zakładach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest wyposażeniem innowacyjnym i bardzo praktycznym, zaoferowany w niezwykle popularnej formie, dzięki dlaczego jego budowa i konfiguracja zajmuje jedynie kilka chwil, i nieskomplikowany proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w indywidualnym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Ewelinka 2018-09-10

Zielone szparagi nie muszą być obierane wystarczy odciąć końcówkę. Pozdrawiam i smacznego!:)

noavatar.png
Euzebiusz 2018-09-10

czy to ciast ma śliwki

noavatar.png
Bogdana 2018-09-11

na której płycie znajdę treningi z piłką?

noavatar.png
Iwona 2018-09-11

super! chętnie wypróbuję narazie moim numerem 1 jest rafaello z przepisu okazji chciałabym zapytać jak często zalecasz pić herbatkę matcha? pozdrawiam

noavatar.png
Bianka 2018-09-11

Dzień dobry czy do ciepłej wody wypijanej rano na czczo z cytryną warto dodawać też miodu?

noavatar.png
Bogudar 2018-09-11

Swietny post. Dziekuje.

noavatar.png
Laurka 2018-09-11

Mi strasznie chce się slonych i kwasnych napojow po wysilku ;D

noavatar.png
Euzebia 2018-09-11

Kasia a masz jakieś na piłkę nożną albo na chudnięcie

noavatar.png
Domosław 2018-09-11

Pani 1 lat i nie wiem co zrobić. Ciało stało się jakąś totalną obsesją. Ciągła pogoń za kaloryferem i mięśniami przez co już dwa razy straciłam miesiączkę przy tym wysyłek intelektualny i pogorszenie samopoczucia cały czas liczenie kalorii, panika jeżeli się zjadło więcej i te wilcze napady głodu. Jem zdrowo, bo tak lubię, ale nie wiem jak sobie poradzić z samoakceptacją i spokojem wewnętrznym. Codzienne treningi dały się we znaki. Liczę na odpowiedź, bo jestem bezradna…

noavatar.png
Jonatan 2018-09-11

Można czyms innym zastapic orzechy do ciasta?

noavatar.png
Rudolfa 2018-09-11

Pani bardzo dziękuję za prowadzoną stronę i wiedzę oraz doświadczenie, którym dzieli się z czytelnikami. Od dawna śledzę stronę i bardzo lubię tu zaglądać. Trenuję w domu, popołudniami (ok.1 -1 ) i mam problem z posiłkiem białkowym, gdyż nie jadam ani mięsa, ani zbyt często ryb. Moja dieta jest w dużej mierze wegańska (nie zrezygnowałam jedynie z jajek) i od dawna już zastanawiam się, co powinnam jeść po ćwiczeniach jako białkową kKasiucję. Przyznam szczerze, że nie uśmiecha mi się wcinanie codziennie jajek. Czy mogłaby coś mi doradzić? się dietetyką (właśnie zaczynam studia podyplomowe z tego zakresu), lecz brak mi pomysłu i pewności, jak skomponować ostatni posiłek. Jeżeli będzie miała wolną chwilę bardzo proszę o odpowiedź.

noavatar.png
Albert 2018-09-11

Z moich obliczeń wynika, że jedna taka kulka ma 1 kcal. Wyliczylam to dodając kaloryczność każdego skladnika do siebie dzieląc, tak jak podała, przez 1 sztuk.

noavatar.png
Edwin 2018-09-11

Kasiu dziękuję za przepis. Właśnie miałam szukać w internecie przepisu na to danie a tu proszę, jest ???? niebawem przetestuję

noavatar.png
Konrada 2018-09-11

Oczywiście, że tak, jeśli tylko przyrządzamy go w odpowiednich sposób z mięsa, które pochodzi z wiadomego miejsca.Pozdrawiam

noavatar.png
witoslawa 2018-09-11

Świetny trening! pewno skorzystam. Ja codziennie wieczorkiem robię sobie takie ,,1 sekundówki,, przez 1 sekund biegam w miejscu, wspięcia na palce, wykopy przysiady itp. w 3 seriach. Ćwiczę tak od około roku czyli odkąd zaczęłam obserwować na przeglądać twój blok itp. Czuję się o niebo lepiej! cieplutko!

noavatar.png
Ostap 2018-09-11

Zrobić ładowanie węglowodanami na wieczór dzień wcześniej (carb back loading )

noavatar.png
Bożymir 2018-09-11

Pani nie wiem czy tylko u mnie,ale w pierwszym widoczne są tylko zdjęcia,bez opisów bez problemów i znalazłam dwa idealne dla mnie przepisy ?

noavatar.png
Diana 2018-09-16

Kasiu , trening na posladki z najnowszej plyty to moj ulubiony. Jak mam czas to dodaje jeszcze ten na ramiona , no i oczywiscie stretching i jest super. Dziekuje :). Wiecej takich treningow po 1 min! serdecznie.

noavatar.png
wiwianna 2018-09-16

Dobry wieczor, co zrobic kiedy masa jest zbyt sypka i nie sa sie uformowac kulek?

noavatar.png
Stefan 2018-09-16

bardzo mi się podoba energia płynąca z tego bloga – wpisy ciekawe, pozytywne, motywujące i krótkie, czyli prosty przekaz – ćwicz, jedz zdrowo i działaj, więc na pewno będę tu często zaglądał, bo potrzebuję trochę takiej energii w sobie zaszczepić 😉 tak dalej

noavatar.png
Mikołaj 2018-09-16

A jakąś konkretną piłkę poleca?

noavatar.png
Kamila 2018-09-17

A czy akceptują karty

noavatar.png
Kryspin 2018-09-17

Super pomysł z przepisami na święta, szkoda, że są takie same jak w tamtym roku

noavatar.png
wiktorian 2018-09-17

Dzisiaj będę próbować po raz pierwszy! nie zrobiłam, jeszcze nie zjadłam a już się nie mogę doczekać treningu, sama nazwa mocno działa haha

noavatar.png
Goszczuj 2018-09-17

Kasiu, chce zamowic ksiazke poniewaz przygotowuje sie do ciazy.Czy plyta treningowa jest stworzona bardziej pod katem kobiet w ciazy nizeli tych dopiero planujacych?dziekuje i pozdrawiam.

noavatar.png
Matylda 2018-09-17

Dzień dobry – bardzo ciekawy i zróżnicowany trening angażujący stabilizatory m. brzucha i m. pleców. Świetnie dobrany zestaw.Ćwiczących zachęcam również by w pozycji deski (plank), jako dodatkowy element, utrzymywać równolegle ustawienie przedramion i nie łączyć dłoni. Dzięki temu można równocześnie popracować nad stabilizacją barków i łopatek oraz nad właściwym ustawieniem ich rotatów.

noavatar.png
Bogdana 2018-09-17

Frytki z batatów i grzanki czosnkowe <3 przekąski z aplikacji. Polecam, bo są absolutnie przepyszne i nie czuć, że się jest na diecie

noavatar.png
Jarek 2018-09-17

Przepraszam za te znaki zapytKasia, miał być kciuk w górę :/

noavatar.png
Mati 2018-09-17

Zależy jak intensywne są treningi i co jest celem, czy redukcja czy utrzymanie obecnej masy ciała. Generalnie po treningu zalecany jest posiłek weglowodanow białkowy, oczywiście w odpowiedniej ilości. Pozdrawiam

noavatar.png
Leokadiusz 2018-09-17

Cukier zastąpiłam miodem, pachnie obłędnie. Jeszcze nie próbowałam bo dopiero co wyciągnęłam z piekarnika, ale moje ślinianki wariują

noavatar.png
Leoncjusz 2018-09-17

Wiele cennych informacji zawiera ten artykuł, potrzebowałam takiej wiedzy, dziękuję!

noavatar.png
Ireneusz 2018-09-17

Przydałyby się jakieś przykładowe produkty

noavatar.png
Dobosław 2018-09-17

Witam />Nie wiem czy odczyta tego maila, bo pewnie dostaje je setki dziennie, no ale warto spróbować. Pisze w sprawie żywienia, ponieważ mam pewien dylemat. Trenuje 3 razy w tygodniu, raz rano i dwa razy wieczorem. Posiłek po wieczornych treningach jest ostatnim posiłkiem jakim jem. Wiem, że około treningowo powinnam spożywać węglowodany. Zawsze przed treningiem spożywam węglowodany i warzywa, po białko i warzywa. Tak jak staram się nie łączyć białka i węgli w jednym posiłku i zawsze jem białko na kKasiucje 2-3 godziny przed snem. Jednak często czytam ze węglowodany po wysiłku są ważne, ale jako ostatni posiłek ciągu dnia powinien zawierać białko. Mam duży mętlik w głowie i teraz nie wiem co robić. Mam nadziej, że mi coś doradzi. Byłabym bardzo wdzięczna.Z góry bardzo dziękuję i czekam z niecierpliwością na odpowiedz Asia

noavatar.png
Marek 2018-09-17

Tak, inną mąką np bezglutenową.Pozdrawiam

noavatar.png
Dacjan 2018-09-18

Mogłabyś podać dokładne proporcje ?

noavatar.png
Gotard 2018-09-18

B1 . Koniecznie sprawdź poziom

noavatar.png
Ładysław 2018-09-18

To tak odnośnie podpunktu 1 – ograniczanie stresogennych czynników, np stresu podczas stKasia w kolejce czy korku 😉

noavatar.png
Lucja 2018-09-18

Zapraszam na bloga, wiele razy na ten temat pisałam. Najważniejsze są zdrowe nawyki.

noavatar.png
Faustyn 2018-09-18

Zastanawiam się czy piłkarze jak mają mecze w środę i dla przykładu w niedzielę i treningi każdego dnia to raczej nie mają kiedy odpoczywać. Tylko w letniej przerwie. I to tylko co dwa lata. Bo przecież są i i zawsze znajdę czas na odpoczynek. Grunt to zorganizowanie. Pozdrowienia.

noavatar.png
Danuta 2018-09-18

Kasiu,Bardzo brakuje mi informacji głosowych jak wykonać poprawnie ćwiczenia rozciągające w aplikacji (tak jak jest to przy rozgrzewce i główniej części treningu) Może dodasz też swoje programy do aplikacji np. karate cardio military i trening dla par?

noavatar.png
terencjusz 2018-09-18

Dzięki ? będą słodkości na następny weekend. Wszystkie twoje przepisy zawsze wychodzą i są pyszne,a dodatkowo są proste w zrobieniu ? pozdrawiam serdecznie ?

noavatar.png
Seweryn 2018-09-18

Zblendować orzechy na gładką masę aż wytrąci się olej.

noavatar.png
Honorata 2018-09-18

a to w i bywają produkty

noavatar.png
Michal 2018-09-18

no mam nadzieję, że na tym nie koniec 😉

noavatar.png
witomir 2018-09-18

Wygląda super, na pewno wypróbuję w weekend

noavatar.png
Hubysław 2018-09-18

Ja to bym jeszcze dodała mus kokosowy <3

noavatar.png
Gosia 2018-09-18

A dokładnie z czym są te placuszki oprócz kaszy gryczanej 1 „wszystko”) i co dodajesz aby nie rozpadły się na patelni

noavatar.png
Dalibor 2018-09-18

Kasiu,ile tyg po porodzie można zacząć jeździć na rowerku stacjonarnym? mniej więcej bo wiadomo,że jest to kwestia indywidualna:)

noavatar.png
Filip 2018-09-18

Książka będzie jeszcze w tym roku

noavatar.png
Kubuś 2018-09-18

Pani czym mogę zastąpić orzechy? mogę spożywać żadnych orzechów oraz pestek dyni. Pozdrawiam

noavatar.png
Machabeusz 2018-09-18

Kokosowe ???????????????? <3 trzeba koniecznie wypróbować! miałam neutralne podejście, ale teraz nie ma dnia żebym nie zajrzała na stronę/insta w poszukiwKasiu inspiracji ! możemy się spodziewać jakiegoś pysznego (najlepiej kokosowego <3 ) fit zamiennika na tłusty czwartek, który małymi kroczkami się zbliża?

noavatar.png
Dalwin 2018-09-19

Proponuję zamiennik – olej kokosowy

noavatar.png
Bohdana 2018-09-19

Kasiu, a gdzie polecasz kupować zieloną herbatę- masz jakieś typy, którą warto, której nie?

noavatar.png
Mira 2018-09-19

Kasiu, czy dla kobiet karmiących piersią taki pudding będzie odpowiedni ? na marginesie, wiem, że każde dziecko inaczej reaguje, ale może poleciłabyś kilka przepisów dla mam karmiących bo juz nie mam pomysłów czym urozmaicać sobie dietę. Pozdrawiam ! ☺️

noavatar.png
Nieprasz 2018-09-19

Ile ma być wody do ugotowKasia kaszy?

noavatar.png
Mirella 2018-09-19

Kasiu, a czy koziego nabiału też lepiej unikać?

noavatar.png
Januariusz 2018-09-20

Anka kiedy będzie wpis o tarczycy,pisałaś ze pracujesz nad nim. Okazało się ze mam chora tarczyce i zastanawiam się nad dieta i ewentualnymi ograniczeniami- przy starKasiu się o ciążę

noavatar.png
Ciecimiar 2018-09-20

czy podasz także, co jeść by nasza pupa była krągła i jędrna

noavatar.png
Paulin 2018-09-21

Kochana co sądzisz o smażeniu na oleju kokosowym nierafimowanym? ☺️

noavatar.png
Hodysław 2018-09-21

Pani. A jak ma się odżywianie w połączeniu z aktywnością fizyczną?Mam na myśli bieganie. Wiem, ze i uprawia ten sport. Jest szczuplutka. Biegam od dwóch lat, jednak od kilku miesięcy robię to regularnie i intensywniej. Trzy razy w tygodniu po około 8 km.Może to niewiele jednak dla mnie to bardzo dużo. Pojawil się problem, bo urosły mi mieście i nabrałam dość masywnej sylwetki. Chciałam by moja waga spadła a nie narosły mało kobiece mięśnie. Wręcz przeciwnie. Ważę więcej. Może to kwestia wody? jakiegoś czasu pije 3 litry. Może zatrzymała mi się w organizmie. Cellulit nadal jest niepokojący. Jest to dla mnie bardzo krępujące.

noavatar.png
Cyrus 2018-09-21

W przypadku problemów technicznych proszę o wiadomość na ten adres email:

noavatar.png
Małomir 2018-09-21

Witam />Jestem stałą czytelniczką bloga ale to mój pierwszy wpis.Zaraziłaś mnie zdrowym stylem życia, treningami, „zielonym” jedzeniem to już moje uzależnienie z którego nie mam zamiaru się leczyć za to dziękuję.Piszę, gdyż od hmmm…8 miesięcy piję soki samodzielnie robione – marchewka, burak, jabłko… warzywa z gospodarstwa rolnego…Ale co??? w czym problem??Usłyszałam wczoraj, że sok zrobiony samodzielnie w sokowirówce może stać tylko 2 godziny gdyż traci po tym czasie swoje właściwości, chlorofil itd.Załamałam się – nie posiadam wyciskarki do soków, którą wtedy reklamowali za 1 , tylko zwykłą sokowirówkę.Proszę odpowiedz – czy 8 miesięcy moich starań na ??? ;/;/Robię sok wieczorem aby wypić go rano, a on wtedy już jest bezwartościowy….Czekam na odpowiedź.Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia,Kasia

noavatar.png
Gizela 2018-09-21

Ja planuje zrobić sobie taki kilkudniowy detox, mam nadzieje w ten sposób oczyscic organizm i lepiej zniesc okres pylenia, w tamtym roku alergia dawala mi w kosc. Dzieki za wskazowki

noavatar.png
tobiasz 2018-09-21

Kasiu czym zastąpić gluten????

noavatar.png
zbygniewa 2018-09-21

A szpinak mrożony może być?

noavatar.png
Malina 2018-09-21

Kasiu, warte przypomnienia. Dobrze wiedzieć, na co sobie pozwolić, a z czego lepiej zrezygnować. Zmieniłam swój styl życia dokładnie od 2 stycznia tego roku :). Takie moje postanowienie noworoczne i czuję się znakomicie. Trochę wymyślam sama, trochę. Chodakowskiej, ale generalnie uwielbiam twoje przepisy, zwłaszcza słodkości ;). Miło, że mimo tego, że macie z w życiu już tak dużo (bo powiedzieć wszystko nie chcę) to spełniasz się zawodowo i prowadzisz tego bloga. Pozdrawiam serdecznie i jako, że mam fioła na puncie ortografii to bez żadnej złośliwości, na zapas, przypomnę, że czyhać piszemy właśnie w ten sposób. Buziaki

noavatar.png
Marietta 2018-09-21

Moja polewa tez wyszla jakas zbita , dwa razy robilam i nadal to samo . Gdzie robie blad ???? !!!!

noavatar.png
Feliks 2018-09-21

Uważam, że taki produkt nie ma nic wspólnego z naturalnym pochodzeniem…

noavatar.png
Kasper 2018-09-21

A ja się zastanawiam, czy można dodać do herbaty mleko roślinne?

noavatar.png
Jarema 2018-09-21

Aneczko jesteś cudowną.Uwielbiam

noavatar.png
Myślimir 2018-09-22

Kasiu , trening na posladki z najnowszej plyty to moj ulubiony. Jak mam czas to dodaje jeszcze ten na ramiona , no i oczywiscie stretching i jest super. Dziekuje :). Wiecej takich treningow po 1 min! serdecznie.

noavatar.png
Eleonora 2018-09-22

Zblendować orzechy na gładką masę aż wytrąci się olej.

noavatar.png
Lech 2018-09-22

Kulki wyszły okej. Wszystko się kleiło i ten smak pycha!!!? alarm daktyle skladniki miałam super jakości. Polecam

noavatar.png
Barnaba 2018-09-22

Kasiu podoba mi się blog 😉 na niego całkiem przypadkiem, a teraz często tu zaglądam, czerpię inspiracje kulinarne i energię 😉Wszystkim, którzy tu zaglądają aby pisać obrażające komentarze/wyrzuty itp. życzę również więcej uśmiechu na twarzy, mniej zgryźliwości a życie będzie dużo fajniejsze….Wszystkiego dobrego 😉

noavatar.png
Renata 2018-09-22

Aneczko super przepis jesteś bardzo wyjątkowa ??????

noavatar.png
Krystyna 2018-09-22

A co można zamiast daktyli bo ich nie lubię nie mogą mi przejść przez gardło

noavatar.png
Gorazd 2018-09-22

Fenomenalne! tylko ilość cukru do 1 i wyszło bardzo słodkie i intensywnie czekKasiudowe!

noavatar.png
Klaudia 2018-09-23

Jaka forma przyjmowKasia jest zalecana w tabletkach czy kroplach?

noavatar.png
Nadia 2018-09-23

Czym mogę zastąpić olej kokosowy?

noavatar.png
Dobrosiodł 2018-09-23

Suuuuper,a gdzie zdjęcia posiłków? lubiłam popatrzeć…

noavatar.png
Cezaria 2018-09-23

Żeby ja znalazła w sobie to motywacje do ćwiczeń i zdrowego jedzenia:/

noavatar.png
wiola 2018-09-23

Wyszły elegancko jeszcze zmielone orzechy. Pycha 😉

noavatar.png
Maurycy 2018-09-23

Pani a można wiedzieć dlaczego?

noavatar.png
Ernesta 2018-09-24

Kasiu dlaczego tegoroczne są 1 ? a zeszłoroczne 1 ? mamy 1 rok i te święta są 1 😉

noavatar.png
Stella 2018-09-24

kolezanka przyniosla do pracy… pycha super zaje…biaszcze brownie….

noavatar.png
Enniusz 2018-09-24

Na jakiej stronie można zamówić płytę? i nie mogę znaleźć:(

noavatar.png
Lesław 2018-09-24

Cudowna sportowa aplikacja, dieta, w sumie , raczej program zywieniowy, o przepisach czy to w ksiazkach czy n’a blogu nie wspomne. Polecam wszystkim niedowiarkom, bo tez kiedys nim bylam. I lapy w gore, ze sie nie myle. 🤸‍♀️😘🙋‍♀️🥇🏋️‍♀️

noavatar.png
Kasper 2018-09-24

Witaj />pytanie z innej „beczki” co na rozstepy ? byłam w ciąży waga 1 kg przy 1 cm. Mam dużo białych blizn na pośladkach i udach….

noavatar.png
Serafin 2018-09-24

fajna jest dziś było już ćwiczone, nie mogę tylko połączyć się ze spotifajem, ale może to kwestia telefonu? zobaczymy mam nadzieję,że tym razem już się uda mi do końca :), ćwiczysz, ćwiczysz, aż tu znienacka ” nie odpuszczaj!” hahahaha, pozdrowienia serdeczne

noavatar.png
Łukasz 2018-09-24

Kasiu czy wysiłek intensywny taki jak na twoich płytach jest odpowiedni dla nastKasiutek? mama mówi że nie wolno mi ćwiczyć po to strasznie obciąża organizm.Ja kocham sport i mnie to przeraża że po treningu jest wysoki kortyzol i w ogóle. To zdrowy ten sport czy nie?

noavatar.png
Ligia 2018-09-24

Na stronie empiku

noavatar.png
Ambroży 2018-09-24

Kasia a to prawda ze soda tez dziala odkwaszajaco?czy mozna ja rozpuscic i wypic zamiast tego proszku zasadowego?

noavatar.png
Albert 2018-09-25

trzymamy kciuki, żeby przyniósł szczęście

noavatar.png
Marcelin 2018-09-25

ja zastąpiłam owsianą i wyszło pysznie; w smaku przypomina mi piernik <3

noavatar.png
teofania 2018-09-25

Nie dodała pani jeszcze tego, że sen do godziny dwunastej czyli 1 . 1 jest najlepszy. Jego skuteczność jest dwukrotnie wyższa niż zwykłego. Jest to udowodnione przez różnego typu naukowców. To jest bardzo istotne dla każdego człowieka. Pozdrawiam.

noavatar.png
Edmund 2018-09-25

Tak, inną mąką np bezglutenową.Pozdrawiam

noavatar.png
Lidka 2018-09-25

Droga />jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia do spraw żywieniowych i nie tylko ; -) jeszcze przed 1 , korzystam z diety drugi miesiąc (choć ja bym to nazwała przyjemnym poradnikiem żywieniowym, który pomaga dojść organizmowi i głowie do stabilizacji i harmonii), niebawem z mężem zakupimy swoje pierwsze i chcielibyśmy powiększyć rodzinę ;- )I tak sobie myślę… znam już książkę i doceniam wszystkie zawarte w niej rady, powoli przygotowując się do tego pięknego czasu ;- ) ale tak sądzę, że książka o zdrowym żywieniu dzieci w wydKasiu zrewolucjonizowałaby podejście do żywienia tego małego człowieka, którego będziemy mieli w opiece :- ) „przy okazji” zaszczepić w nim zdrowe nawyki, ciekawe różnorodne smaki, a wiem że taka książka byłaby przydatną bazą wiedzy, aby dobrze rozpocząć ten wspólny czas z aktywnością ruchową nie będzie u nas problemu, bo lubimy aktywnie, najlepiej na powietrzu spędzać czas Ja bardzo liczę po cichu na taką książkę i trzymam kciuki jeżeli być może taki pomysł dojdzie do realizacji pozdrawiam, życzę zdrowia i szczęścia dla całej rodziny

noavatar.png
Gostmił 2018-09-25

No to zaczynamy

noavatar.png
Barnaba 2018-09-25

Po takim treningu proponuję zjeść małą dawkę węglowodanów (unikając cukrów prostych), a następnie wypić białko.

noavatar.png
Lilianna 2018-09-25

Pisałam niejednokrotnie o właściwościach masła klarowanego. Proszę zerknąć na starsze wpisy.

Top